page contents

Par mums

Individual Race Cars ir uz izaugsmi un attīstību tendēts uzņēmums, kas apvieno profesionāļus ar ilggadēju pieredzi sporta auto būvniecībā un dažādu individuālu tehnisku projektu izstrādē.

Pieredze, kas uzkrāta vairāku gadu laikā, ļauj sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, kas nodrošina mūsu  klientu augsto lojalitāti un uzticēšanos, jo apmierināti klienti - tā ir mūsu prioritāte. Tieši individuālā pieeja katram klientam, ir veids, kā veiksmīgi rast risinājumu ikvienai problēmai.

Neapstāties pie sasniegtā, pieņemt jaunus izaicinājums - tas ir mūsu virzītājspēks, tāpēc vienmēr esam radoši un oriģinālu ideju bagāti.


PADARĪTAIS

Darbi runā vairāk par skaistiem vārdiem, tāpēc piedāvājam nelielu ieskatu mūsu jau padarītajā.


Nissan 200 SX ar LS1 motoru

Atvieglināta virsbūve, aprīkots ar drošības karkasu, uzstādīti regulējamas cietības amortizatori. Individuāli izgatavota aizmugurējā piekare, Wisefab stūres leņķa palielināšanas komplekts, elektrohidrauliskais pastiprinātājs un vēl daudzi citi darbi, kas nodrošinājuši automašīnas precīzu vadāmību, lietošanas komforta līmeņa paaugstināšanu, ievērojamu jaudas pieaugumu no standarta LS1 motora 345 ZS un 470 NM līdz 760 ZS un 1040 NM.  


BMW E46 M50 Turbo

Pēc klienta vēlmēm ielas automašīnai tika veikta jaudas palielināšana no standarta 192 ZS un 245 NM uz 650 ZS un 893 NM - pārveidots motors, lai tas varētu atbilstoši funkcionēt ar turbokompresoru, uzstādīta ražīgāka degvielas padeves sistēma. Uzstādīts gaisa starpdzesētājs. Lai panāktu labāku saķeri, tika veikta virsbūves pastiprināšana, uzlabota vadāmība, uzstādot poliuretāna bukses. Auto aprīkots ar sporta regulējamiem amortizatoriem, pārveidota transmisijas sistēma, uzstādīts TILTON trīs disku sajūga komplekts.

Sasniegtie tehniskie rezultāti bija par pamatu klienta lēmumam startēt sporta sacensībās, neskatoties uz faktu, ka sagatavotais auto bija piemērots ikdienas lietošanai ielās.


BMW E36 Compact

Gatavots dragreisa sacensībām, atmosfēriskai klasei līdz 3 l tilpumam.Tika uzlabota motora veiktspēja, aprīkojot ar sporta sadales vārpstām, vārstu kompensatori tika aizvietoti ar mehāniskajiem vārstu bīdītājiem. Uzstādītas sporta vārstu atsperes, pārtaisīts motora bloks, auto aprīkots ar M54B30 kloķvārpstu. Uzstādīti H profila klaņi, pielāgotas individuālās droseles, kurām izgatavota speciāla gaisa tvērēja sistēma. Aprīkots ar M3 izplūdes kolektoru un uzstādīts Vems vadības bloks.

Lai nodrošinātu teicamu saķeri ar ceļa virsmu, tika uzlabots LSD reduktors ar 75% bloķēšanos. Izgatavots regulējams aizmugurējais tilts, uzstādīts sporta sajūga grozs ar keramisko disku un 4kg spararatu. Papildus veikti vēl citi, šeit neuzskaitīti, uzlabojumi.


BMW E46 Coupe

Pilnībā pārbūvēts auto, kuram uzstādīts drošības karkass, stiklšķiedras virsbūve, pārnesta dzesēšanas sistēma uz aizmuguri. Auto aprīkots ar 2,8 l turbomotoru, kas attīsta jaudu 750 ZS. Tika uzlabota transmisijas sistēma, TILTON 3 disku sajūgs, uzstādīta izturīgāka pusass. Par automašīnas teicamu vadību rūpējas Wisefab stūres leņķa palielināšanas komplekts un BCracing regulējamie amortizatori.

Pilnībā no jauna izgatavota visas automašīnas elektrosistēma. Motors aprīkots ar Vems regulējamo vadības bloku.Ūdenstransports - laiva

Strādājam ne tikai ar automobīļiem, esam arī uzlabojuši laivas motoru. Motors sagatvots līdz 2l tilpuma klasei, kas aprīkots ar sporta sadales vārpstām, mehāniskajiem bīdītājiem, H profila klaņiem. Individuāli izgatavota ieplūdes un izplūdes sistēma.


Veicam motoru uzlabošanu un jaudas palielināšanu dažādiem ūdenstransportlīdzekļiem. Sniedzam palīdzīgu roku arī kartingu, bagiju un kvadraciklu īpašniekiem.